نوسانات ارز
( gr-x257 )

یخچال ساید ال جی LG InstaView gr-x257

ظرفیت : 668 لیتر 

یخچال : 422 لیتر

فریزر : 246 لیتر 

کمپرسور : اینورتر خطی

صدا : 39 دسی بل

امکانات : ابریز و یخ ریز - یخساز اتومات - قفل کودک - فیلتر هوا - وای فای - بار - گردش هوای چند گانه

ساخت:کره جنوبی

22,600,000 تومان

132 کیلوگرم
A+
اینورتر خطی
تیتانیوم
 • توضیحات تکمیلی یخچال ساید x257
  یخچال X257 در رسته ی یخچالهای اینستا ویو جای دارد.شرکت ال جی در سری جدید از یخچالهایش اقدام به ساخت درب شیشه ای کرده است که این امر باعث میشود سرمای داخل یخچال هدر نرود.در این مدل از یخچال شما میتوانید با ضربه زدن به درب شیشه ای یخچال باعث روشن شدن لامپ داخل یخچال شوید تا بتوانید داخل یخچال راببینید و در کمترین زمان مواد خوراکی مورد نظر را انتخاب کرده و باعث جلوگیری از هدر رفتن سرمای داخل یخچال شوید.باوجود این درب شیشه ای از هدر رفتن سرما تا 41%جلوگیری میشود.

  DOOR IN DOOR

  شرکت ال جی به منظور جلوگیری از هدر رفتن سرمای داخل یخچال تکنولوژی دور این دور را بر روی برخی از محصولاتش لحاظ کرد.روزانه هر کدام از ما به کرات درب یخچال را باز کرده و نوشیدنی و مواد غذایی مورد نظر خورد را بیرون می آوریم و پس از مصرف به داخل یخچال باز میگردانیم که همین امر باعث از دست رفتن سرمای داخل یخچال و هدر رفتن انرژی میشود.در واقع این ایده ی خلاقانه به منظور صرفه جویی در انژی و هر رفتن سرمای داخل یخچال میشود.

  محفظه مخصوص نوشیدنی

  همیشه بطریهای نوشیدنی  به علت بلند بودن و شکل استوانه ای که دارند در یخچال مشکلاتی را به دنبال داشته اند از جمله ی این مشکلات میتوان به اشغال کردن فضای داخل یخچال اشاره کرد.x257 در این مورد به فکر راحتی کاربران خود بوده و در یخچال جای نوشیدنی ها را جداگانه تعبیه کرده است.

  محفظه ی حفظ رطوبت

  همیشه میوه ها و سبزیجات به علت دارا بودن آب زیاد در یخچالها ی به نسبت قدیمی کیفیت خود را ازدست داده و باعث کم کیفیتی در میوه جات  و سبزیجات میشود . X257 مجهز به سویچ کنترل رطوبت داخل محفظه ی میوه جات و سبزیجات است که باعث برگرداندن رطوبت و طراوت و تازه گی به آنها میشود.

  HygieneFresh

  قسمت اعظمی از بوها و فاسد شدن مواد غذایی در یخچال مربوط به باکتر ها و قارچ های موجود در هوای آن است که این عوامل بر روی مواد غذایی مینشیند و علاوه بر اینکه باعث از بین رفتن غذا ها میشوند میتوانند مشکلات و بیماری های جدی نیز در انسان به وجود اورند.این  یخچال به یک فیلتر 5 مرحله ای مجهز شده که تا 99.99درصد از بوها و قارچها . باکتریهای داخل یخچال را از بین میبرد و هوایی کاملا مطبوع را تولید میکند.

  SMART

  شما میتوانید به راحتی از گوشیتان به یخچال متصل شد و از راه دور آن را کنترل کنید این امرمیتواند از راه دور در حالی که در منزل نباشید هم مویسر باشد.

  کمپرسور اینورتر

  قلب هر وسیله ی پیچیده ای موتور آن است.موتور X257 به حالت اینورتر طراحی شده است تا هم مصرف ان کاهش یابد هم طول عمر آن زیاد شود.در یخچالهای امروزی دیگر خبری از کمپرسورهای قدیمی و پر مصرف نیست.ال جی در یخچالهای خود از کمپرسورهای اینورتر خطی استفاده میکند .ویژگی بارز این موتورها کم مصرف بودن وصدای کم آن در کنار طول عمر زیاد  است.