نوسانات ارز
( KAN60A40NE )

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

ظرفیت:30فوت

گنجایش یخچال:337 لیتر

گنجایش فریزر:227 لیتر

قابلیت اتصال به آب شهری: دارد

جنس بدنه:استیل ضد زنگ

سیستم ضد برفک:دارد

رتبه ی انرژی:A

21,100,000 تومان

استیل ضد زنگ
A
کم مصرف
نقره ای
 • یخچال فریزر بوش مدل bosch 60a40

  توضیحات تکمیلی:

  یخچال 60A40 بوش

  یخچال بوش مدل 60A40  با طراحی زیبا و کاربر پسندش نظرات زیادی را به خود جلب کرده است.این مدل یخچال فریزر ظرفیت 604لیتری را دارد،فضای داخلی آن دارای قفسه ها و طبقه های مختلقی میباشد که فضای کافی را در اختیار کاربران قرار داده است.در روی درب آن در قسمت سمت راست هوم بار طراحی شده است که امکان قرار دادن نوشیدنی های پر مصرف را برای کاربران در طول روز فراهم کرده است که مانع از باز و بسته شدن بیهوده ی یخچال شده و از اتلاف انرژی میکاهد.در قسمت مقابل هوم بار قسمت آبریز و یخ ریز تعبیه شده است.در قسمت بالای یخ ریز صفحه ی دیجیتال یخچال تعبیه شده است که از طریق آن میتوان تنظیمات یخچال و فریزر را اعمال کرد. از امکانات داخل یخچال میتوان به سیستم هوای چندگانه اشاره کرد که باعث میشود هوا به طور مساوی و یکنواخت داخل یخچال به گردش در بیاید و باعث حفظ طراوت و تازگی مواد غذایی داخل یخچال شود.

   

  سیستم ضد برفک:

  یخچال 60A40 بوش

  بوش با استفاده از این سیستم باعث شده تا رطوبت و سرمای داخل یخچال به جای اینکه بر روی مواد بشیند در اطراف آنها جریان داشته باشد.

  سیستم super cooling:

  با استفاده از این سیستم قتی که فعال شود دمای مواد غذاییتازه وارد به یخچال را سریعآ کاهش داده و به دمای دیگر محصولات و مواد غذایی میرساند تا دمای بالای آن بر روی مواد غذایی دیگر  تاثیر نگذارد.برای جلوگیری از اتلاف انرژی این سیستم بعد از 6 ساعت به طور خودکار خاموش خواهد شد.

  سیستم SuperFreezing :

  این سیستم درون فریزر همانند سیستم  super cooling عمل خواهد کرد با این تفاوت که SuperFreezing مواد غذایی را منجمد میکند و برای قسمت فریزر میباشد.