نوسانات ارز
( WW90H7410EX )

لباسشویی سامسونگ Washing Machine WW90H7410EX

ظرفیت:9کیلوگرم

دورموتور:1400دور در دقیقه

رده انرژی:+++A

موتور:اینورتر دیجیتال

کشور سازنده:کره جنوبی 

خشک کن:دارد

بخارشوی:دارد

                      

0 تومان

1400دور در دقیقه
زمینی
اینورتر دیجیتال
9کیلوگرم
کره جنوبی
+++A
 • توضیحات تکمیلی لباسشویی سامسونگ مدل ww90

  طراحی:

  ماشین لباسشویی سامسونگ ww90 یک ماشین لباسشویی پر قدرت با امکانات فوق العاده میباشد که در شستشوی هر چه تمیز تز لباسها به شما کمک خواهد کرد. سامسونگ  در این مدل لباسشویی از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده است.موتور ww90 از نوع اینورتر دیجیتالی میباشد که کاملا کم مصرف بوده و رده ی انرژی +++A را به خود اختصاص داده است.برنامه های متنوع شستشو ، قدرت موتور 1400 دور در دقیقه و اتصال به موبایل از راه دور این لباسشویی را در رده ی محبوبترین محصولات لباسشویی قرار داده است.کاربر میتواند با تصب برنامه ی مربوط به لباسشویی آن را نصب کرده و این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا از راه دور بتوانید آن را خاموش یا روشن کنید و به آن برنامه ی شستشو بدهید.WW90 با ظرفیت بالا و درب مهندسی بزرگ شما را در بارگزاری و تخلیه ی هرچه سریعتر لباسها کمک خواهد کرد.

  لباسشویی سامسونگ WW90

  WW90 با سه برنامه شستشویی که دارد هم به کاربر کمک شایانی میکند هم دوست دار محیط زیست میباشد این برنامه ها عبارتند از :
  1-Eco wash  شستشوی زیست محیطی:این فناوری منحصر به فرد امکان شستشو با آب سرد را فراهم میکند همچنین باعث تولید حباب شده که حباب ها به داخل لکه ها نفوذ کرده و به عمق سخت ترین لکه ها نفوذ کرده و آنها را از بین میبرند.
  2-Speed Wash شستشوی سریع:این برنامه برای زمانی است که شما برای شستشو عجله دارید و میخواهید هرچه سریعتر شستشو به پایان برسد تا بتوانید به کارهای دیگرتان برسید.
  3-Silent Wash شستشوی بی صدا:این برنامه برای زمانهایی مانند شب است که شما دوست ندارید سر وصدا ایجاد شود،در این حالت لباسشویی به آرامی و صرف مدت زمان بیشتر و به شستشو ادامه میدهد.همچنین در این مورد نگران صرف انرژی بیشتر نباشید زیرا موتور ww90 از نوع کم مصرف اینورتر دیجیتالیست و با صرف کمترین انرژی لباسها را شستشو خواهد داد.

  موتور اینورتر:

  در موتورهای اینورتر تسمه و قطعات اضافی را حذف کرده و حرکت دورانی را با کمترین قطعات مکانیکی ایجاد میکنند که باعث صدا و لرزش فوق العاده کمی میشود همچنین مصرف انرژی را کاملا به پایین ترین سطح ممکن میرساند.