نوسانات ارز

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلوگرم WAT28780ME

ظرفیت:9 نفر 

دورموتور:1400 دور در دقیقه

رده انرژی:A+++

موتور: EcoSilence Drive

میزان صدا:48 دسی بل

قفل کودک:دارد

                       

0 تومان

توضیحات تکمیلی تلویزیون سامسونگ مدل NU7172

شرکت بوش یکی از تولید کنندگان بزرگ لوازم خانگی در جهان می باشد که کیفیت و جنس محصولاتش حرف اول را می زنند . با خرید یکی از محصولات بوش بی شک دیگر نگران خرابی محصولتان نخواهید بود ، هرچند قیمت محصولات بوش نسبت به سایر برندها گرانتر می باشد ولی کیفیت و جنس آنها باعث خواهد شد شما از گرانتر بودن آن صرف نظر کنید . 

این شرکت هرساله سری های جدید و مدلهای بهتری عرضه می کند تا مشتریان بتوانند به سلیقه خود از نظر مدل ، قیمت ، طرح و ... مدلهای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند . از مدل های خوش ساخت شرکت بوش که از سری 6 می باشد مدل WAT28780ME می باشد . این لباسشویی مجهز به امکانات و سیستم پیشرفته ای است که نیاز هر کاربر را می تواند برطرف کند . از نظر ظاهری هم نیز می توان گفت از ظاهری مدرن و پیشرفته بهره می برد . 

بدنه آن از جنسی سفید بهره می برد ، درب آن نیز با نواری نقره ای رنگ به دور خودش طراحی آن را از ظاهری ساده خارج کرده و نمایی زیباتر به آن داده است .ساخت این لباسشویی از سایز استاندارد برخوردار است که کاربران بتوانن آن را براحتی در کابینت جا کنند .  همچنین با استفاده از دکمه های روی پنل شما می توانید از توابع و برنامه های مختلف استفاده کنید . همچنین شما می توانید درجه ، زمان باقیمانده ، درجه حرارت و مابقی اطلاعات را از صفحه نمایش مشاهده کنید . درب این لباسشویی با 32 سانتی متر و زاویه باز شدن 171 درجه کار را برای کاربران آسان تر کرده است و براحتی می توانید اشیای بزرگ را داخا آن قرار دهید . همچنین بوش برای راحتی کار کاربران ظرفیت آن را بیشتر از 9 کیلوگرم کرده که ملحفه ، پرده و حتی پتو های یک نفره خود را براحتی می توانید بشویید . می توان گفت این لباسشویی برای خانواده های پر جمعیت مناسب می باشد . 

سرعت موتور لباسشویی این مدل 1400 دور در دقیقه می باشد ، همچنین شما توانایی تنظیم دمای آب ، سرعت چرخش و زمان آن را دارید . اما اگر شما حوصله این کار ها را ندارید با استفاده از یک دکمه و انتخاب نوع لباس کار را برای خود آسان کنید و منتظر بمانید تا شستشو را انجام دهد . این برنامه های شامل : تمیز کننده خودکار ، شستشوی پیراهن ، لباس ورزشی ، بلوز ، ملافه ، شستشوی سریع 15 دقیقه ، شستشوی مخلوط ، پشم و ... می باشد .