نوسانات ارز
( LG Dish Washer D1444SF )

ظرفشویی 14 نفره ال جی مدل D1444SF

ظرفشویی ال جی مدل D1444

ظرفیت:14نفر

مصرف آب در هر شستشو:9 لیتر

رده انرژی:+A

موتور:اینورتر

جنس بدنه:تیتانیوم

وزن:63گیلوگرم

 

10,200,000 تومان

14نفر
تیتانیوم
+A
کره
 • ماشین ظرف شویی ال جی 1444


  این روزها اکثر خانواده ها برای شستن ظروف از ماشین ظرف شویی استفاده می کنند چرا که دوره ی انجام دادن کارها به صورت دستی تمام شده است بنابراین برای خرید آگاهانه شناخت از مشخصات فنی و ویژگی های محصولات لازم می باشد .ماشین ظرف شویی ال جی 1444 یکی از محصولات با کیفیت و جدید شرکت ال جی میباشد . میزان ظرفیت آن 14 نفر و میزان مصرف انرژی 0.92 کیلووات و نشان مصرف انرژA++ میباشد .صفحه نمایش lEDو خشک کن هیبریدی hybrid dry و قفسه های هوشمند قابل تنظیم و ارتقاع و سیستم عیب یاب هوشمند و موتور عیب یاب اینورتر و تکنولوژی بخار شویی و سنسور تشخیص میزان کثیفی آب و .... از مشخصات این ماشین ظرف شویی می باشد .

  ظرفشویی 1444


  تکنولوژی tru steam:

  ظرفشویی 1444


  این تکنولوژی شستشو با بخار tru steam است که باعث می شود ظروف به شستشوی اولیه نیاز نداشته باشند و در این فناوری حرارت و انرژی بالای بخار اب باعث می شود تا ظروف کثیف بسیار راحت شسته شوند و میزان درجه حرارت بخار اب به اندازه ای نیست که بتواند به ظروف اسیب وارد کند و میتوان از این تکنولوژی برای ظروفی که مدت زمان زیادی به حالت کثیفی رها شده اند استفاده کرد و به راحتی انها را تمیز کرد .


  موتور اینورتر دایرکت درایو:

  ظرفشویی 1444


  در هر وسیله ی الکتریکی وسایل اشپزخانه موتور دایرکت درایو انورتر وجود دارد که باعث کاهش صدا و میزان مصرف انرژی میشود و در محفظه ی داخلی ماشین قرار گرفته است سیستم انتقال جریان اب به بازو هایش توسط موتور اینورتر درایور صورت میگیرد که در نهایت هم آشغال و ضایعات توسط فیلتر های تعبیه شده تصفیه میشود و اب از لوله های خروجی اب خارج میگردد. این روند از گرفتگی لوله جلوگیری می کند . این موتور اینورتر با حذف تسمه و پولی و قطعات جانبی میزان اصطکاک بین قطعات را کاهش داده است. با حذف قطعات جانبی این موتر بدون واسطه و به صورت مستقیم انرژی را به دستگاه منتقل می کند .و میزان هدر رفتن انرژی بسیار کاهش پیدا می کند .


  تکنولوژی soil sensor:

  ظرفشویی 1444


  نوعی تکنولوژی در این ماشین ظرف شویی قرار داده شده است که میزان کثیفی اب را اندازه گیری می کند که اگر آب خیلی کثیف باشد یعنی میزان کثیفی ظروف بالاست پس تعداد دورهای شستشو، زمان شستشو را زیاد می کند و میزان مصرف ماده شوینده و دمای مورد نیاز را تنظیم می کند .