نوسانات ارز
( D 1464 )

ظرفشویی ال جی LG DishWasher D1464

ظرفشویی ال جی مدل 1464

ظرفیت:14نفر

مصرف آب در هر شستشو:9لیتر

رده انرژی:++A

موتور:اینورتر

جنس بدنه:آلومینیوم

صدا:41دسی بل

 

10,800,000 تومان

14نفر
استیل
++A
 • توضیحات تکمیلی ماشین ظرف شویی ال جی مدل D1464


  1464ظرفشویی 14 نفره (168 پارچه ظرف) با ظرفیتی بالا و کاربری برنامه های فراوان جهت شست و شوی ظروف با کمترین میزان مصرف آب می باشد و مجهز به پمپ دارای تکنولوژی اینورتر و true steam و قابلیت smart rack و صفحه نمایش ال ای دی است.

  ظرفشویی 1464


  تکنولوژی true steam

  ظرفشویی 1464

  باعث تمیز شدن بهداشتی ظروف میشود بدون اینکه نیاز به شستن قبلی با دست داشته باشد.وجود همچین قابلیتی در این ماشین ظرف شویی موجب کاهش مصرف انرژی و میزان سطح صدا میشود .

  قابلبت smartRock

  ظرفشویی 1464

  این ماشین ظرف شویی سه طبقه می باشد و دارای سبد هوشمند که قابل تنظیم است با این قابلیت میتوان سبد را به راحتی تنظیم کرد وانواع ظروف را با ان شست.همچنین مجهز به سه برنامه شستشو با بخار می باشد با این سیستم بخار شویی علاوه بر صرف جویی در مصرف آب، ظروف کثیف به صورت یکنواخت شسته می شوند وتمامی لکه های به جای مانده بر روی ظروف از بین خواهد رفت.


  صفحه نمایش ال ای دی

  ظرفشویی 1464

  با وجود این صفحه نمایش اطلاعات ظرف شویی به صورت رنگی نشان داده میشود که به راحتی می توان ان را ببینید.و میتوان برنامه های مورد نیاز برای شستشوی ظروف را انتخاب کرد . مثلا cool dry برای خشک کردن ظروف می باشد و steam dual spray اسپری دوگانه بخار گفته میشود که ظرف شویی به کمک دو اسپری مجزا برای شستشوی ظروف موجود در هر سبد استفاده می کند.


  قابلیت smart diagnosis

  در همچین وسایلی همیشه احتمال بروز مشکل و خطا در کارکردشان وجود دارد پس وجود قایلیت smart diagnosis باعث می شود که از بروز مشکل های بزرگ و احتمال از کار افتادن دستگاه جلوگیری شود که میتوان با نصب برنامه ی مربوطه بر روی گوشی هوشمند خود ونزدیک کردن گوشی به قسمت تعبیه شده در ظرف شویی ، به صورت بی سیم ظرف شویی با مرکز خدمات شرکت ال جی متصل میشود و نقص و اشکالات بروز داده شده توسط متخصصین حرفه ای تشخیص داده می شود .

  ظرفشویی 1464