نوسانات ارز
( DFB512 )

ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره LG Dishwasher DFB512

ظرفیت:14نفر

مصرف آب در هر شستشو:9لیتر

رده انرژی:++A

موتور: اینورتر دایرکت درایو

برنامه های شستشو:9عدد

صدا:46دسی بل

 

8,700,000 تومان

14نفر
++A
کره جنوبی
 • توضیحات تکمیلی ظرفشویی ال جی مدلDFB512

  طراحی:

  ظرفشویی ال جی DBF512

  ماشین های ظرفشویی از جمله کمک وسایل آشپزخانه میباشند که در شستشوی ظروف کمک شایانی را به شما خواهند کرد.LG Dishwasher DFB512 با ظرفت 14 نفر شستشو مناسب خانواده های پرجمعیت طراحی شده که با طراحی و زیبایی که دارد میتواند آشپزخانه ی شما را زیبا و آراسته تر کند.فضای داخلی این ظرفشویی از دو طبقه تشکیل شده است که میتوان طروف را در آن چید.این قفسه ها طوری طراحی شده اند که میتوانند حداکثر انعطاف را نسبت به ظروف بزرگ و کوچک از خود نشان دهدقفسه ی بالای این ظرفشویی در سه حالت برای جای گرفتن ظروف قابل تنظیم است،طوری که میتوان به راحتی ظروف را داخل آن جاسازی کرد.

  QuadWash:

  ظرفشویی ال جی DBF512

  ال جی برای دست یابی به یک شستشوی عالی و بی نقص سیستم QuadWash را برای  DFB512 طراحی کرده است.در این سیستم آب با فشار بسیار قوی اسپری شده و در چند جهت مختلف بر روی ظروف پاشیده میشود.با این روش آب به تمام قسمتهای داخل ظرفشویی میرسد و همه ی آنها را کاملا پوشش میدهد و پاک میکند.

  موتور Inverter Direct Engine Drive :

  ال جی از این موتور اکثرآ در ظرفشویی ها خود بهر میبرد.این موتور از قطعات بسیار کمی ساخته شده است تا اصطهلاک و صدا را به کمترین حد ممکن برساند.با بهره گرفتن از این موتور مصرف انرژی به حداکثر خواهد رسید .

  از دیگر ویژگی های این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1:حالت Turbo:با وجود این ویژگی و اجرای آن ظروف ظرف مدت کوتاهی تمیز شده و میتوان از داخل ظرفشویی بیرونشان آورد.

  2:قابلیت Dual Zone Wash:این ویژگی برای ظروف چرب طراحی شده که فرایند شستشو به آرامی انجام میشود و کاملا ظروف را پاک میکند.

  3:ویژگی High Temp :با وجود این قابلیت دمای آب را تا 80 درجه سانتیگراد افزایش میابد،که باعث هرچه تمیز تر شدن ظروف میشود که اکثرا برای کودکان این قابلیت کاربردی تر میباشد.

  4:SmartThinQ:با دانلود و نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند خود میتوانید به ظرفشویی وصل شوید.باکمک این ویژگی میتوانید سریعتر عیب و نواقص دستگاه را برطرف سازید.

  ظرفشویی ال جی DBF512